KARRIER

FŐBB FELADATOK

  • Burkolás kivitelezési munkák az előkészítéstől a megvalósulásig, (átadás, garanciális ügyek intézése).
  • Árajánlatok készítése, versenyeztetés, önköltségi kalkuláció, nyereségesség/költségbecslés.
  • Áralkuk elvégzése.
  • Egyeztetés megrendelőkkel, építésvezetőkkel, alvállalkozókkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel, társvállalkozókkal.
  • Szerződések levelezések készítése.
  • Műszaki tartalom pontos meghatározása.
  • Tervegyeztetések, helyszíni kooperációk.
  • Szerződéses határidők betartása, betartatása.
  • Projektek pénzügyi ellenőrzése.

ELVÁRÁSOK

  • Önálló munkavégzés.
  • Felelősségvállalás.
  • Rendszerben való gondolkodás.
  • Határozott, dinamikus személyiség.
  • Megbízhatóság.
  • Jó kommunikációs készség.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil vállalati háttér.
  • Lelkes, motivált csapat.
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök.
  • Cégvezetéssel folyamatos kapcsolattartás.
  • Versenyképes bérezés.

Az állás betöltéséhez kivitelezői tapasztalat és FVM jogosultság megléte előnyt jelent.

Fényképes önéletrajzát elérhetőségeivel a karrier@arctex.hu címre várjuk december 25-ig (a tárgy mezőbe írja: MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSER)

  • Tervekről anyag kigyűjtése.
  • Pályázati anyagok feldolgozása, mennyiségszámítás.
  • Árajánlatok bekérése, költségkalkuláció elkészítése, ajánlat készítés.
  • Helyszíni bejárásokon, átvételeken aktív részvétel.
  • Felmérések készítése.

ELVÁRÁSOK

  • önálló, precíz gyors munkavégzés
  • office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent a kivitelezésben és szerződések előkészítésében szerzett tapasztalat.

Fényképes önéletrajzát elérhetőségeivel a karrier@arctex.hu címre várjuk (a tárgy mezőbe írja: MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ)

  • Több munkaterület egyidejű felügyelete.
  • Több szakág egyidejű irányítása.
  • Kiosztási terv olvasása, esetenként készítése.
  • Excel, e-napló ismerete, használata.
  • Felmérések készítése, ellenőrzése.
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, betartatása.
  • Kivitelezői csapatok napi szintű anyagszükségleteinek biztosítása.
  • Készletfigyelés, anyagfelhasználás ellenőrzése.
  • Készültség napi szintű ismerete, jelentése.
  • Munka és balesetvédelmi előírások betartatása.
  • Raktárkészlet kezelése.

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki elhivatottság.
  • Szakirányú végzettség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent hasonló pozícióban szerzett tapasztalat.

Fényképes önéletrajzát elérhetőségeivel a karrier@arctex.hu címre várjuk (a tárgy mezőbe írja: MŰVEZETŐ)

INFORMÁCIÓK A KIVÁLASZTÁSI FOLYAMATRÓL

Az önéletrajzok nagy száma miatt kizárólag azoknak jelzünk vissza, akiket interjúra is be szeretnénk hívni. Kizárólag FÉNYKÉPES önéletrajzot fogadunk el, elvárt fizetés megjelölésével.
Ha nem kap visszajelzést, akkor az önéletrajza nem nyerte el a tetszésünket, így lehetőséget sem tudunk biztosítani az interjún való megjelenésre. Ezért nagyon fontos, hogy az önéletrajz minél meggyőzőbb legyen.

A SZŐNYEGSZALONRÓL

Szőnyegszalon üzemeltetője az Arc-Tex Kft., amely a magyarországi szőnyeg, lakástextil és burkolat piacon 25 éve jelenlévő stabil családi vállalkozás. Nyíregyháza, Honvéd utcai áruházunk egy 2000 m2  alapterületű, lakberendezési célra tervezett épületben található, melyben a kiskereskedelmi vásárlók kiszolgálásán túl nagykereskedelmi tevékenységet is folytatunk.